Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Aplikacja mobilna „Na wypadek”

  Aplikacja mobilna „Na wypadek”

  opublikowano 22 czerwca, 2015, przez specjalista

  Wypadek, kolizja, przykre zdarzenie, w którym nie wiesz, jak postąpić? Z pomocą idzie UFG, który stworzył aplikację mobilną „Na wypadek”.

  Po instalacji aplikacji stwórz własny profil ze wszystkimi posiadanymi pojazdami. Informacje na temat danego pojazdu możesz zintegrować z bazą UFG, pobierając jego aktualne polisy. Istnieje także możliwość wprowadzenia daty następnego przeglądu technicznego oraz numeru assistance.

  Funkcja „Kolizja” jest bardzo rozbudowana. Wprowadzisz wszystkie szczegółowe informacje wraz dokumentacją fotograficzną, przypisując ją do konkretnego elementu pojazdu. Wszystkie zdarzenia znajdziesz w zakładce „udokumentowane zdarzenia”, które możesz przesłać e-mailem. Tak zebrane dane znacznie ułatwią Ci dochodzenie odszkodowania.

  Głównym zadaniem tego miniprzewodnika jest przejście krok po kroku procesu zbierania danych potrzebnych do uzyskania odszkodowania. Jednak nie jest jego jedyna funkcja. Sprawdzisz również ważność polisy OC sprawcy oraz reprezentanta ds. roszczeń (w przypadku, gdy sprawcą jest obcokrajowiec), dowiesz się, co robić w momencie wypadku.

  Ta aplikacja to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często zapominają w stresie, jak się zachować, przez co umyka im wiele istotnych szczegółów. Aplikację można pobrać w AppStore, Google play oraz na stronie UFG.

  https://www.youtube.com/watch?v=KNPAN4atX9k

  Możliwość komentowania została wyłączona.