Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!Zapraszamy do kontaktu

BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania
Dlaczego warto walczyć o wyższe odszkodowanie?

Dlaczego warto walczyć o wyższe odszkodowanie?

opublikowano 28 Listopad, 2014, przez specjalista

Gdy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek, dla wielu osób najważniejsze jest szybkie i jak najmniej bezstresowe załatwienie sprawy. Z tego powodu bardzo często zapomina się o tym, ile pieniędzy tak naprawdę należy się poszkodowanemu w ramach rekompensaty, czyli sprawiedliwego odszkodowania.

Konsekwencje każdego przykrego zdarzenia mogą być odczuwalne długofalowo. Pewne urazy i zmiany ujawniają się dopiero po pewnym czasie, gdy pamięć o wypadku już dawno przeminęła. W takiej sytuacji przydaje się świadomość, że wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowanie mogło być przez nie zaniżone, a co za tym idzie, poszkodowany ma prawo starać się o wypłatę większej kwoty. Aby sprawa skończyła się na naszą korzyść, warto poradzić się eksperta.

Pomoc specjalistów

Biuro Langner Odszkodowania ma wieloletnie doświadczenie w sprawach z nierzetelnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki tak długiej praktyce specjaliści doskonale wiedzą, jak należy reagować i dochodzić swoich praw. Mimo że każdy wypadek jest inny i powinien być rozpatrywany indywidualnie, firmy ubezpieczeniowe podchodzą do tematu szablonowo, wypłacając mniejsze odszkodowanie z OC, AC i osobowych. Z pomocą eksperta z biura prawno-technicznego poszkodowany może liczyć na wypłatę należnej kwoty.

Masz 3 lata na sprzedaż szkody

Polskie prawo pozwala na odkupienie szkody z OC rozliczonej na podstawie kosztorysu. To rozwiązanie jest nie tylko legalne i praktyczne. Przede wszystkim osoba, która ucierpiała w wypadku, otrzymuje należne jej odszkodowanie w momencie podpisania umowy i nie musi się więcej martwić. W tym momencie biuro Langner Odszkodowania przejmuje wszelkie kontakty z firmą ubezpieczeniową i to między nimi toczy się proces o wypłacenie prawowitego odszkodowania.

Niezależnie od wyboru metody dochodzenia swoich praw do odszkodowania z OC, AC i osobowych, sam fakt walki jest bardzo istotny. Każdy poszkodowany powinien dostać należne mu pieniądze, które pomogą w wynagrodzeniu poniesionych strat. Warto mieć zawsze pod ręką numer telefonu 600 111 005 i zadzwonić do doświadczonego specjalisty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.