Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!Zapraszamy do kontaktu

BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania
Jak się przygotować do zimowego wyjazdu

Jak się przygotować do zimowego wyjazdu?

opublikowano 26 Styczeń, 2015, przez specjalista

Oczywiście nie mamy na myśli podstawowego sprzętu narciarskiego czy snowboardowego oraz ciepłych ubrań. Ten temat zostawiamy fachowcom od sportu, a my zajmiemy się tym, w czym jesteśmy profesjonalistami - ubezpieczenia i odszkodowania.

Ferie zimowe wiążą się z wyjazdami w góry, gdzie nie żałujemy sobie szaleństw na śniegu. Jednak należy się porządnie do nich przygotować, aby ewentualnie nieszczęśliwe wypadki niosły za sobą jak najmniejsze konsekwencje. Przede wszystkim wykup odpowiednie ubezpieczenie.

Wakacje bez aktualnej polisy są bardzo ryzykowne. Za wszelkie koszty leczenia i rehabilitacji bądź wyrządzonych szkód drugiej osobie będziemy musieli opłacić z własnej kieszeni, a często są to niemałe sumy. Przy wybieraniu ubezpieczenia, dowiedz się o jego zakres oraz ustal kwotę, na jaką będzie opiewać odszkodowanie. Zapisz również numer całodobowego centrum alarmowego firmy ubezpieczeniowej, której pakiet będziesz posiadać. Cokolwiek złego się nie wydarzy, konsultant powie Ci, gdzie masz się zgłosić.

Gdy dojdzie do wypadku, zbieraj całą dokumentację z nim związaną. Liczą się nawet rachunki, które poniosłeś w związku ze szkodą. Następnie przekaż ją ubezpieczycielowi z zachowaniem terminu określonego w polisie. Na tej podstawie zostanie wyliczona kwota odszkodowania.

Jeśli okaże się, że dostaniesz zaniżone odszkodowanie, zgłoś się do Langner Odszkodowania, a pomożemy Ci w odwołaniu się od decyzji ubezpieczyciela. Pamiętaj, że towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często stosują takie praktyki, a Tobie należy się wypłata należnej kwoty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.