Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Likwidacja szkód po wypadku

  Likwidacja szkód po wypadku

  opublikowano 5 grudnia, 2014, przez specjalista

  Mimo jeszcze jesiennych dni zima nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią trudne warunki drogowe. Mokre, a nawet oblodzone jezdnie oraz szybko zapadające noce sprawiają, że ryzyko wypadku komunikacyjnego niebezpiecznie wzrasta. Co zrobić, gdy dojdzie do zdarzenia, w którym ucierpimy my lub nasi bliscy? Warto przygotować się na tę okoliczność pod względem merytorycznym, tak aby później wyjść z całej sytuacji obronną ręką i otrzymać należne odszkodowanie.

  Przede wszystkim należy pamiętać o wyborze, jaki mamy oraz o tym, do czego mamy prawo - sprawiedliwego odszkodowania. Bardzo często słyszy się o nieprzyjemnych reakcjach ubezpieczyciela, który odmawia wypłacenia należytej kwoty. Są dwa najczęstsze rozwiązania takiego konfliktu.

  Pomoc eksperta w odszkodowaniach komunikacyjnych OC

  W tych trudnych i stresujących chwilach przyda się pomoc osoby doświadczonej, która doskonale wie, co zrobić. Biuro Langner Odszkodowania nie tylko posiada odpowiednie kwalifikacje, jak np. licencję niezależnego rzeczoznawcy samochodowego PZMot, ale i wiedzę. Przy omawianiu sprawy poszkodowany jest informowany o różnych możliwych zakończenia sprawy. Warto również pamiętać, że profesjonalista nigdy nie obieca konkretnej kwoty. Dlaczego? Ponieważ postępuje fair wobec swojego klienta oraz ma na uwadze nie tylko swoje doświadczenie, ale i jego cierpienie. Komfort poszkodowanego zawsze stoi na pierwszym miejscu, dlatego głównym zadaniem biura prawno-technicznego jest wyegzekwowania należnego odszkodowania.

  Obsługa w zakresie szkód z odszkodowania OC, AC i osobowych odbywa się na zasadzie prowizji. W ten sposób poszkodowany może być pewien fachowej opieki ze strony biura oraz wypłaty pieniędzy zaraz po wygranej.

  Odkupienie szkód

  Drugim rozwiązaniem  jest odkupienie szkód przez firmę specjalizującą się w tym zakresie. W ten sposób poszkodowany otrzymuje nie tylko dodatkowe pieniądze, ale i spokój psychiczny. Całe ryzyko i walka z ubezpieczycielem przechodzi na barki fachowców, którzy wiedzą, jak działać dalej. Odkupienie praw do szkody z OC jest legalnym i popularnym procesem. Czasami dochodzi nawet do odkupienia praw do szkody komunikacyjnej wraz z uszkodzonym samochodem.

  Taka metoda jest bardzo komfortowa dla klienta. Wszystkie formalności są załatwiane w dogodny dla niego sposób - w domu, w biurze lub innym miejscu o porze wybranej przez niego.

  Niezależnie od wybranej metody poszkodowany zawsze otrzyma to, co mu się należy - sprawiedliwe odszkodowanie oraz spokój. Świadomość swoich praw jest niesamowicie cenna w momencie niefortunnego wypadku drogowego. Dobrze jest mieć zawsze pod ręką numer telefonu 600 111 005, aby zadzwonić i umówić się na spotkanie z profesjonalistą.

  Możliwość komentowania została wyłączona.