Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Stara sprawa nie musi być przegrana

  Stara sprawa nie musi być przegrana!

  opublikowano 6 maja, 2015, przez specjalista

  Jeśli w przeciągu ostatnich 3 lat (do 2012  roku) byłeś poszkodowanym w wypadku lub kolizji drogowej i uważasz, że dostałeś zaniżone odszkodowanie, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

  Czy wiesz, że do tej pory zakłady ubezpieczeń notorycznie zaniżały wypłatę odszkodowania, powołując się na powody, które nie miały zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością? Jedną z najczęstszych praktyk stosowanych przez ubezpieczycieli było zaniżanie szkody. To znaczy, że przy wycenianiu strat wartość uszkodzonych części lub całego pojazdu była drastycznie zaniżana, np. na podstawie tańszych zamienników dostępnych na rynku.

  Polskie prawo pozwala poszkodowanym na odwołanie się od decyzji ubezpieczyciela i dochodzenie swoich roszczeń na drodze sądowej. Langner Odszkodowania od lat wspiera ofiary wypadków w walce o należne im pieniądze, oferując swoją pomoc i doświadczenie lub poprzez odkupienie praw do szkody.

  Podczas gdy w pierwszym rozwiązaniu poszkodowany ma kontakt z ubezpieczycielem i jest narażony na dodatkowy, długotrwały stres, druga opcja przewiduje szybkie zakończenie historii. Po przeanalizowaniu formularza sporządzonego po zdarzeniu oraz negocjacjach następuje podpisanie umowy. Poszkodowany otrzymuje dodatkowe pieniądze, a cała sprawa i spór z towarzystwem ubezpieczeniowym przechodzi na barki Langner Odszkodowania.

  Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. W przeciągu kilkudziesięciu godzin skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły naszej współpracy.

  Możliwość komentowania została wyłączona.