Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Wypadek na wakacjach

  Wypadek na wakacjach

  opublikowano 7 lipca, 2015, przez specjalista

  Trwa drugi tydzień wakacji – czas wyjazdów i kolonii. Jak się do niego przygotować, aby wszelkie zdarzenie drogowe były mniej stresujące?

  Przede wszystkim jeśli planujesz podróż samochodem, przed wyruszeniem w trasę wykonaj przegląd, który pozwoli wychwycić wszelkie usterki. Lepiej, abyś dowiedział się o nich zanim wyjedziesz niż kilkaset kilometrów od domu. Sprawdź poziom płynów, stan hamulców oraz czy wszelkie wskaźniki działają poprawnie, szczególnie ten pokazujący stan benzyny.

  Wykup odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy. Polisa, którą masz wykupioną na terenie kraju, nie działa za granicą. Dlatego dodatkowo na czas wyjazdu zagranicznego ubezpiecz siebie oraz każdego członka rodziny, z którym się wybierasz. Minimum zakłada wykupienie ubezpieczenia na koszty leczenia. Gdyby coś się stało i byłaby niezbędna wizyta lekarska lub w szpitalu, nie będziesz musiał zapłacić za to ani złotówki.

  Masz pewność, że Twój samochód jest w pełni niezawodny na drodze? To dobrze. Jeśli jednak czujesz, że mimo wszystko może dojść do jakieś awarii lub po prostu chcesz się poczuć pewnie, wykup dodatkową polisę assistance, dzięki której będziesz miał zapewnioną pomoc techniczną w momencie awarii.

  Tak wyposażony możesz śmiało rozpoczynać wakacje! Pamiętaj tylko o przestrzeganiu ogólnych warunków ubezpieczenia, ponieważ ich złamanie jest podstawą do nie wypłacenia ewentualnego odszkodowania.

  Możliwość komentowania została wyłączona.