Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Czy ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie?

  Czy ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie?

  opublikowano 31 maja, 2015, przez specjalista

  Mimo że w tym roku weszły nowe przepisy dotyczące wypłaty odszkodowania przez zakład ubezpieczeń, wciąż można starać się o jego wyrównanie, jeśli zdarzenie miało miejsce do 3 lat wstecz.

  Przepisy, o których mowa, narzucają ubezpieczycielom rzetelniejsze podejście do sprawy i zakazują im zaniżanie odszkodowań, np. poprzez niedokładną wycenę zniszczonych części czy nieuwzględnienie niektórych uszkodzeń. Ich wprowadzenie wiąże się ze stopniowym wzrostem składek ubezpieczeniowych.

  Jednak osoby, które były poszkodowane w wypadku w przeciągu ostatnich 3 lat do momentu wejścia nowych przepisów, mogą odwołać się od decyzji ubezpieczyciela i dochodzić swoich racji na drodze sądowej.

  Istnieją dwa sposoby na uzyskanie należnej części odszkodowania. Pierwszy to prośba o pomoc eksperta, który wie, jak wygląda walka w sądzie z ubezpieczycielem. Drugi zaś to sprzedanie szkody specjaliście. Jest to w 100% legalne działanie. W tym przypadku poszkodowany zyskuje czas, pieniądze i oszczędza nerwy.

  Niezależnie od wybranego rozwiązania, Langner Odszkodowania pomoże Ci w dochodzeniu swoich praw. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Wspólnie omówimy sposób na odzyskanie pieniędzy, które się Tobie należą.

  Możliwość komentowania została wyłączona.