Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Gdy sprawca uciekł z miejsca wypadku...

  Gdy sprawca uciekł z miejsca wypadku…

  opublikowano 14 maja, 2015, przez specjalista

  Wciąż zdarzają się zdarzenia drogowe, w których sprawca nie zatrzymuje się aby udzielić pomocy ofierze, tylko oddala się w pośpiechu z miejsca wypadku z nadzieją, że nie zostanie złapany. Jak wygląda wypłata odszkodowania w takiej sytuacji?

  Mimo że ucieczka z miejsca wypadku jest zachowaniem mocno napiętnowanym przez społeczeństwo, które na dodatek jest surowo karane przez prawo, wciąż jest spotykane. W momencie takiego zdarzenia liczy się dosłownie każda sekunda! Dlatego sprawca przede wszystkim jest zobowiązany do wezwania pomocy oraz udzielenia pomocy poszkodowanemu.

  Jeśli jednak już dojdzie do takiej sytuacji, w której poszkodowany nie wie, kto jest sprawcą, nie musi się martwić o odszkodowanie. Wtedy podmiotem zobowiązanym do jego wypłacenia jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

  Poszkodowany może dochodzić wypłaty pieniędzy za wypadek oraz zwrotu za koszty leczenia właśnie w tej instytucji. Langner Odszkodowania pomaga między innymi w uzyskaniu odszkodowania oraz odwołaniu się od decyzji ubezpieczyciela. Dlatego jeśli w przeciągu ostatnich 3 lat ucierpiałeś w wyniku wypadku lub kolizji i uważasz, że wypłacono Ci zaniżone odszkodowanie lub bezpodstawnie go odmówiono, zgłoś się do nas.

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie, a w przeciągu kilkudziesięciu godzin dokonamy analizy i odezwiemy się do Ciebie z propozycją pomocy. To nic nie kosztuje, a możesz zyskać dodatkowe, należne Ci pieniądze.

  Możliwość komentowania została wyłączona.