Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym?

  opublikowano 18 września, 2014, przez specjalista

  Zdajemy sobie sprawę, że żaden kierowca nie ma możliwości poruszać się samochodem, jeśli nie ma wykupionej polisy OC. Ubezpieczenie ma charakter podstawowy i musi je opłacać każdy kierowca. Na tej właśnie podstawie wypłacane jest odszkodowanie, w sytuacji, jeśli uleglibyśmy wypadkowi drogowemu. Wybierając OC warto uczynić to mając na uwadze opinię ubezpieczyciela. Nie warto wybierać OC ze względu na jego niską cenę, albowiem czasem może się zdarzyć sytuacja, że będziemy mieć problem z uzyskaniem odszkodowania, bądź też będzie ono zaniżone.

  Adekwatna stawka odszkodowania

  Coraz częściej w prasie, czy też w telewizji o problemach z wypłatą odszkodowań. Jednakże nasza firma została stworzona właśnie po to, aby pomóc osobom, które to zostały oszukane przez ubezpieczyciela. Nasz specjalista oceni wysokość strat, a tym samym będziesz miał prawo zażądać odpowiednio wysokiego odszkodowania. Z naszą pomocą na pewno ubezpieczyciel potraktuje Twój wniosek poważnie, a tym samym nie będziesz musiał zmagać się z problemami związanymi z uzyskaniem odszkodowania. Nasza firma nie tylko wykona profesjonalny i kompetentny kosztorys strat, ale także ma możliwość odkupić odszkodowanie w całej kwocie. Z nami na pewno zyskasz!

  2 odpowiedzi na “Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym?”

  1. EdiGake pisze:

   Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy w temacie proszę wyrozumiałość

  2. Man1903Pet pisze:

   Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym.

   u230326 – Czytaj naszą stronę: