Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Odszkodowania w 2014 roku w statystykach

  Odszkodowania w 2014 roku w statystykach

  opublikowano 8 maja, 2015, przez specjalista

  Ponad 15 tysięcy skarg  na ubezpieczycieli wpłynęło do Biura Rzecznika Ubezpieczonych. Mimo że to mniej niż rok wcześniej, tak duża liczba jest bardzo wymowna. Towarzystwa ubezpieczeniowe był nie fair wobec własnych klientów. Dane podane przez czasopismo „Wypadki i odszkodowania”, jedyne w Polsce tak szeroko zajmujące się daną tematyką, są bardzo dokładne. Prawie połowa złożonych skarg była związana z polisami komunikacyjnymi. Autorzy pism zwracali na nieprawidłowe rozpatrzenie ich spraw, które często kończyło się odmową wypłaty odszkodowania bez wyczerpujących wyjaśnień lub wypłatą zaniżonego odszkodowania, również bezpodstawnie.

  Ponad 1000 skarg dotyczyło opieszałości, jaka panowała przy rozpatrywaniu spraw poszkodowanych. Warto jednak dodać, że w prawie 90% spraw Rzecznik Ubezpieczonych postanowił interweniować, co przyniosło pozytywny skutek w ponad 3000 skargach – decyzja ubezpieczyciela została zmieniona na korzyść poszkodowanego.

  Te ogólne statystyki pokazują, jak wiele spraw potrafi skończyć się niesprawiedliwie z pominięciem dobra osoby, która ucierpiała w wyniku wypadku lub kolizji. Dlatego warto odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela i  dochodzić swoich praw.

  Langner Odszkodowania pomaga w uzyskaniu odszkodowania od wielu lat z ogromnym skutkiem. Niemal 100% prowadzonych przez nas spraw kończy się pozytywnie dla poszkodowanego. Dlatego jeśli w przeciągu ostatnich 3 lat ucierpiałeś w wyniku zdarzenia drogowego i uważasz, że otrzymałeś zaniżone odszkodowanie. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie, a my po analizie sytuacji odezwiemy się do Ciebie w przeciągu kilkudziesięciu godzin.

  Możliwość komentowania została wyłączona.