Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Odszkodowania w liczbach

  Odszkodowania w liczbach

  opublikowano 29 grudnia, 2014, przez specjalista

  Jak wynika z danych statystycznych dostępnych na stronie Polskiej Izby Ubezpieczeń, suma odszkodowań i świadczeń wypłaconych w ubezpieczeniach komunikacyjnych rośnie. W ubiegłym roku wypłacono 5,39 mld złotych z odszkodowania OC. Warto zastanowić się, o ile większa byłaby ta kwota, gdyby towarzystwa ubezpieczeniowe nie zaniżały ich faktycznej wartości?

  Z naszych statystyk wynika, że wypłata odszkodowania z OC jest zaniżana aż o 60%-400%! Ubezpieczyciel specjalnie szacuje szkodę na niższą kwotę i wypłaca mniej niż powinien, ponieważ zdaje sobie sprawę, że tylko niewielu poszkodowanych zdecyduje się na odwołanie i drogę sądową. Na szczęście świadomość Polaków na temat ich praw jest coraz większa. Z każdym rokiem liczba osób odwołujących się od decyzji ubezpieczyciela wzrasta. Coraz niższe wypłaty i przygotowanie towarzystwa ubezpieczeniowego do obrony swojego stanowiska to druga strona medalu. To sprawia, że dochodzenie odszkodowań staje się trudniejsze.

  Langner Odszkodowania może pochwalić się 96-procentową skutecznością wygranych spraw. To mocny argument przy wyborze specjalisty, który zajmie się Twoją szkodą. Zgłoś się do nas telefonicznie 600-111-005 lub mailowo biuro@odkupimyszkody.pl, a sam zobaczysz, że warto.

  Możliwość komentowania została wyłączona.