Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Odszkodowanie za utracone dochody

  Odszkodowanie za utracone dochody

  opublikowano 9 czerwca, 2015, przez specjalista

  W trakcie wypadku został uszkodzony lub zniszczony pojazd, który jest Twoim narzędziem pracy? Należy Ci się rekompensata za poniesione straty.

  Jest wiele zawodów, w których posiadanie samochodu jest niezbędne – kierowca, taksówkarz, przedstawiciel handlowy i to od niego zależy jakość wykonywanej pracy. W momencie, gdy w wyniku zdarzenia drogowego pojazd nie nadaje się do dalszej eksploatacji, właściciel bądź użytkownik są narażeni nie tylko na stres, ale i na ogromne straty finansowe.

  Kupno oraz przystosowanie nowego pojazdu potrafi trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy. Przez ten czas poszkodowany może nie wykonywać swojej pracy bądź prowadzić działalności gospodarczej, a co za tym idzie, mieć problem z prowadzeniem życia swojego jak i rodziny, na takim samym poziomie, co przed wypadkiem.

  Dlatego też ubezpieczyciel przy wyliczaniu i wypłacie odszkodowania powinien wziąć ten argument pod uwagę, tak samo, jak zniszczenia samego pojazdu. Niestety, bardzo często miły miejsce sytuacje, gdy towarzystwo ubezpieczeń pomijało czas bez pojazdu oraz utracone przez to dochody przy rozpatrywaniu sprawy.

  Aby tak się stało, potrzebne jest dokładne wyliczenie oraz udowodnienie, że uszkodzony pojazd był niezbędnym narzędziem pracy. Jeżeli nie wiesz, jak tego dokonać, zgłoś się do Langner Odszkodowania, a pomożemy Ci w dochodzeniu Twoich praw. A może w przeciągu ostatnich 3 lat miałeś taką sytuację i uważasz, że zakład ubezpieczeń wypłacił Ci zaniżone odszkodowanie? Prześlij nam swój formularz, a sprawdzimy, ile powinieneś faktycznie otrzymać.

  Możliwość komentowania została wyłączona.