Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Poświąteczna likwidacja szkody

  Poświąteczna likwidacja szkody

  opublikowano 30 grudnia, 2014, przez specjalista

  Wypadek drogowy to bardzo nieudany prezent świąteczny, którego trudno się szybko pozbyć. Przysparza wielu problemów, stresuje i wprowadza wiele negatywnych emocji związanych z naprawą pojazdu. Co z nim zrobić? Jak najszybciej pozbyć się szkody i uzyskać pomoc w uzyskaniu odszkodowania?

  Niestety, niesprzyjające warunki atmosferyczne i wzmożony ruch na drodze spowodowany świętami to dwie z najczęstszych przyczyn kolizji samochodowych w ostatnich dniach. Pomoce drogowe, mechanicy, ale i towarzystwa ubezpieczeniowe mają ręce pełne roboty. Likwidacja szkód może się wydłużyć w tym czasie, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Jednak gdy już nadejdzie moment wypłaty odszkodowania, sprawdźmy, czy wypłacona suma faktycznie odzwierciedla poniesione straty. Zaniżone odszkodowanie to częsta praktyka wśród ubezpieczycieli, którzy zdają sobie sprawę, że tylko niewielki procent poszkodowanych zdecyduje się na odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  W tym momencie masz dwie opcje do wyboru. Możesz sam walczyć o należne Ci pieniądze, poświęcając swój cenny czas i finanse na wynagrodzenie dla rzeczoznawcy i prawnika albo zgłosić się do fachowców, którzy zajmują się takimi sprawami profesjonalnie. Langner Odszkodowania to firma z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań.Zajmuje się również odkupywaniem szkód, dzięki czemu sprawę zaniżonego odszkodowania możesz załatwić w kilka dni. O tym jak wygląda cały proces, dowiesz się z tego wpisu (Wszystko o odkupowaniu szkód).

  Możliwość komentowania została wyłączona.