Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Jak się przygotować do zimowego wyjazdu?

  Skręciłeś kostkę na chodniku? Staraj się o odszkodowanie!

  opublikowano 29 stycznia, 2015, przez specjalista

  Czy wiesz, że obowiązkiem zarządcy terenu jest jego prawidłowe zabezpieczenie, aby jego użytkownik nie doznał krzywdy? Załóżmy taką sytuację, gdy idąc chodnikiem potykasz się o wystającą płytę i łamiesz rękę. Albo gdy jadąc ulicą, wpadasz dziurę, która powoduje zniszczenie opony. W obu przypadkach należy Ci się wypłata odszkodowania. Jak tego dokonać?

  Przede wszystkim zrób zdjęcia miejsca zdarzenia. Liczy się każde ujęcie - zarówno szczegółowe zbliżenia, jak i cała sceneria. Znajdź punkty charakterystyczne, np. ławka, lampa, drzewo, które ułatwiają jego lokalizację. Prawidłowe udokumentowanie pozwoli na skuteczniejszą weryfikację, na czyjej działce doszło do Twojej szkody.

  Zbierz dokumentację związaną z poniesionymi stratami. Jeśli ucierpiałeś Ty, a nie wezwałeś pogotowia, udaj się jak najszybciej do lekarza i przeprowadź badania. W przypadku gdy został uszkodzony pojazd, poproś mechanika o stworzenie stosownego kosztorysu naprawy.

  Z tak przygotowanym materiałem udaj się do zarządcy terenu i jego ubezpieczyciela. Langner Odszkodowania specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań i odwoływaniu się od niesprawiedliwych decyzji zakładów ubezpieczeniowych. Skorzystaj z usług fachowców, a sam odpoczywaj po niefortunnym zdarzeniu.

  Możliwość komentowania została wyłączona.