Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  dochodzenieJak zadbać o bezpieczeństwo pociechy w ferie? odszkodowań, odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, odszkodowania oc, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, wypłata, odszkodowania z oc, zaniżone odszkodowanie, wysokość odszkodowania, jak odzyskać odszkodowanie

  Wyjazd na ferie zimowe 2015

  opublikowano 16 lutego, 2015, przez specjalista

  Na zimowe szaleństwa i wolne od szkoły czeka nie jedno dziecko. Jeśli wysyłasz swoją pociechę na zimowisko poza domem, koniecznie zadbaj o jego bezpieczeństwo.

  Wyjazd na narty, deskę lub inna forma aktywności wiąże się z wykupieniem odpowiedniego ubezpieczenia. Jest to najlepsza gwarancja na pomoc finansową w momencie wypadku. Oczywiście dziecko w wieku szkolnym posiada ubezpieczenie i jego ewentualna opieka medyczna nie powinna wymagać wydatków ze strony rodziców, tak problem powstaje, gdy dziecko spowoduje wypadek, w którym ucierpi ktoś inny.

  W jakich sytuacjach warto wykupić ubezpieczenie OC? Jeśli na stoku spowodujemy wypadek, osoba poszkodowana może domagać się od nas odszkodowania za nabytą kontuzję bądź zniszczony sprzęt. To działa również w drugą stronę. Jeżeli to Ty ucierpiałeś w takiej sytuacji i ubezpieczyciel wypłaci Ci zaniżone odszkodowanie, koniecznie odwołaj się od jego decyzji.

  Przy wykupywaniu polisy, zwróć uwagę na warunki wypłaty odszkodowania stawiane przez zakład ubezpieczeń. Na przykład ubezpieczając sprzęt sportowy, sprawdź, za co dostaniesz wypłatę pieniędzy. Zniszczenie, zgubienie, kradzież? Wszystkie te opcje powinny być uwzględnione.

  Podobnie wygląda sytuacja przy ubezpieczaniu siebie i swoich bliskich. Towarzystwa ubezpieczeniowe potrafią bardzo precyzyjnie skonstruować zasady wypłaty odszkodowania. Jednym z nich zakaz alkoholu. Jeśli w momencie wypadku, będziesz po spożyciu napoju z procentami (choćby grzanego wina na stoku), może to automatycznie oznaczać brak lub zaniżone odszkodowanie.

  Pamiętaj, że w razie problemów z ubezpieczycielem, możesz liczyć na fachowców! Zgłaszając się do Langner Odszkodowania, otrzymać najlepszą pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

  Możliwość komentowania została wyłączona.