Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

  Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!  Zapraszamy do kontaktu

  BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
  Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
  Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania

  Wypadek na obozie

  Wypadek na obozie

  opublikowano 9 sierpnia, 2015, przez specjalista

  Twoje dziecko uległo wypadkowi na kolonii i to z winy organizatora? Domagaj się odszkodowania za powstałe szkody.

  Bycie opiekunem czy organizatorem kolonii to ogromna odpowiedzialność. Niestety, często dochodzi do sytuacji, gdy w trakcie atrakcji przygotowanych dla uczestników, dziecko na przykład łamie rękę lub nogę.

  Takie sytuacje mogą być wynikiem zaniedbania ze strony opiekunów, którzy powinni być gwarantem bezpieczeństwa. Dlatego też każde biuro profesjonalnie zajmujące się organizacją kolonii i obozów powinno zawrzeć umowę z zakładem ubezpieczeń i posiadać ważną polisę OC.

  Rodzice dziecka, u którego doszło do roztrojenia zdrowia, mają prawo zgłosić się bezpośrednio do ubezpieczyciela organizatora. Jednak zanim to nastąpi, warto zebrać niezbędną dokumentację, która potwierdzi winę organizatora – zeznania świadków, dokumentacja medyczna itp.

  Jeśli wypłacone odszkodowanie okaże się niewystarczające, warto odwołać się od decyzji. Poproś o pomoc profesjonalistów z Langner Odszkodowania, którzy pomogą Ci przebrnąć przez wszystkie procedury .

  Jedna odpowiedź do “Wypadek na obozie”

  1. niestety Kret nie jestes nauczycielem jak nie rozumiesz ze zawsze ale to zawsze za wypadek w trakcie wycieczki odpowiadaja opiekunowie, chocby byli bez skazy. I nie ma znaczenia ile lat ma dziecko, chyba, ze ma ukonczone 18 ale to i tak nie zwalnia Cie z odpowiedzialnosci.