Zadzwoń do nas. Tobie także pomożemy!

Skontaktuj się z nami
600 111 005
?

Wypełnij formularz

Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!Zapraszamy do kontaktu

BEZPŁATNA ANALIZA DOKUMENTÓW
Możesz załączyć dokumenty dotyczące szkody.
Wyślij teraz nam swój kosztorys oraz dokument potwierdzający wysokość odszkodowania
Zwrot kosztów leczenia po wypadku

Zwrot kosztów leczenia po wypadku

opublikowano 28 Sierpień, 2015, przez specjalista

Każdy poszkodowany, który wymagał opieki lekarskiej i został pozbawiony możliwości wykonywania pracy z powodu wypadku, może liczyć na wypłatę odpowiedniego odszkodowania.

Szybki powrót do zdrowia jest niezmiernie istotny dla każdej osoby poszkodowanej. W takich sytuacjach często liczy się czas. Każdy dzień to nie tylko ból i stres, ale i straty finansowe dla osób, które np. wykonują pracę fizyczną.  Nic dziwnego więc, że poszkodowani chcą uzyskać odpowiednią rekompensatę.

Już nie musisz czekać w długich kolejkach u lekarza z NFZ. Nawet jeśli skorzystałeś z usług prywatnej służby zdrowia, możesz liczyć na pokrycie ich kosztu z OC sprawcy wypadku. Jest to dość innowacyjna informacja w walce z ubezpieczycielem, jednak od momentu wyroku Sądu Rejonowego w Kielcach, zakład jest zobowiązany do wypłaty pieniędzy.

Jednak to nie oznacza od razu wygranej sprawy. Każdy wydatek musi być odpowiednio uargumentowany, dlaczego poszkodowany nie skorzystał z państwowej służby zdrowia.

Jeśli nie czujesz się na siłach w walce z ubezpieczycielem, skontaktuj się ze specjalistami z Langner Odszkodowania, a zajmiemy się Twoją sprawą.

Możliwość komentowania jest wyłączona.